4Restaurant Mobile –  mobila pasūtījumu pieņemšana ir risinājums, kurš palīdz iegūt no vasaras vairāk!

Mobila pasūtījumu pieņemšana neatejot no galda ļauj viesmīlim pieņemt pasūtījumu, nodot to virtuvei. Aizmirstiet par brīdi, kad viesmīlis pasūtījumu pieraksta uz lapiņas, kas pēc mirkļa var pazust un tā arī nenonākt līdz virtuvei pasūtījuma sagatavošanai – 4Restaurant Mobile programmatūra, kura ir uzstādīta uz planšetdatora ļauj viesmīļiem strādāt efektīvāk nodrošinot iespēju noteiktā laika posmā apkalpot aizvien lielāku skaitu Jūsu klientu, netērējot laiku papildus darbībām, kuras ir saistītas ar klienta pasūtījuma izpildes blakus procesiem. Pāris pieskārienu uz skārienjūtīgās iekārtas un klienta pasūtījumu var izpildīt virtuves, bāra personāls, viesmīlim vēl atrodoties pie klienta galdiņa.

4Restaurant Mobile order

4Restaurant Mobile sniedz vairākas priekšrocības:

 • Ātrums apvienojumā ar kvalitāti

  Ātrāka un pretimnākošāka klientu apkalpošana neizmantojot pierakstu lapiņas, kā rezultātā paaugstinās klientu apkalpošanas kvalitāte un palielinās uzņēmuma apgrozījums.

 • Klienta pasūtījuma izpildes ātrums

  Tūlītēja pasūtījuma nosūtīšana, gan uz virtuvi, gan uz bāru, kad tas ir noformēts atbilstoši klienta vēlmēm.

 • Bez vadiem

  Sistēma tiek izmantota caur bezvadu sakaru kanālu, tādējādi tā ir neaizstājama, ja apkalpojat klientus ārpus ēdināšanas uzņēmuma iekštelpām, piemēram, uz terases.

 • Bez dubultām darbībām

  Automātisku rēķina informācijas sagatavošanu norēķina sistēmā, kā arī attālināta informatīvā pasūtījuma izdruka uz virtuves printeri.

 • Zemas ieviešanas izmaksas

  4Restaurant Mobile programmatūra darbojas uz populārākās mobilo iekārtu sistēmas Android, tādējādi ļauj samazināt investīcijas viesmīļu iekārtu iegādei līdz minimumam.