4Restaurant ir Latvijā izstrādāta, restorānu un ēdināšanas uzņēmumu pakalpojumu sniegšanas vadības datorprogramma, kura piedāvā visas nepieciešamās iespējas restorāna vai cita tipa ēdināšanas pakalpojumu sniegšanas uzņēmuma vadībai. 4Restaurant restorānu vadības sistēma ir veidota izmantojot jaunākās tehnoloģijas taču tā var strādāt vienlīdz labi arī uz parasta galda datora.

4Restaurant piedāvā sekojošas priekšrocības:

 
 • Recepšu sastādīšana un uzturvērtību rēķināšana

  Receptes ir katra restorāna un kafejnīcas lepnums un darbības pamats. Recepšu sastādīšana un uzturvērtības aprēķināšana programmā ir maksimāli vienkārša un pārskatāma.

  Izmantojot sagatavotās receptes, programma pēc pieprasījuma pati „saražos” ēdienus norakstot no noliktavas nepieciešamos produktus, aprēķinās gatavā ēdiena uzturvērtību, pašizmaksu un pēc uzdotā uzcenojuma tā cenu.

 • Ēdienkaršu veidošana

  Programma piedāvā iespēju izveidot neierobežotu skaitu ēdienkaršu. Atsevišķas ēdienkartes brokastīm, pusdienām, vakariņām, svētku reizēm. Iespēja izvēlēties ēdienkartēs rādāmo informāciju, piemēram, ēdiena nosaukumu, cenu, kalorijas, tajā ietilpstošos produktus, pagatavošanas recepti un ēdiena attēlu. Ēdienkartes ir iespējams automātiski nosūtīt uz jūsu mājas lapu – mājas lapas apmeklētāji varēs jau pirms apmeklējuma apskatīt un izvēlēties ēdienus.

 • Produktu un ēdienu uzskaite noliktavās

  Piedāvājam vienmēr būt lietas kursā par patreizējo stāvokli noliktavā. Atbilstoši ievadītajām pavadzīmēm programma kontrolēs produktu daudzumu noliktavā, to derīguma termiņu, cenu un piegādātājus, brīdinās par produktiem ar notecējušu termiņu un trūkstošajiem produktiem. Atbilstoši izveidotajām receptēm noliktavā tiks norakstīti produkti un atbilstoši tām izveidoti ēdieni.

 • Ēdamzāļu un to darba laika uzskaite

  Katrai ēdamzālei ir iespēja definēt savu darba laiku un to apkalpojošo personālu.

 • Galdiņu izkārtojumu plānošana

  Ir iespēja izveidot neierobežotu skaitu ar galdiņu plānojumiem visiem gadījumiem – ikdienai, zviedru galdam, banketam, kāzām vai jebkuram citam notikumam. Katram galdiņam var norādīt vietu skaitu, apkalpojošo viesmīli, smēķētāju vai nesmēķētāju zonu.

 • Pasūtījumu pieņemšana un rēķinu sastādīšana

  Pasūtījumu pieņemšana, uzskaite un rēķinu sagatavošana pieejama no divu veidu interfeisiem – viesmīļu un kasieru. Pieņemot pasūtījumu ir iespēja automātiski to nosūtīt uz virtuvi, kā arī veikt ēdiena ražošanu noliktavā, norakstot nepieciešamos produktus, vai ja ēdiens jau ir gatavs, tad veikt tā norakstīšanu. Izmantojot viesmīļa interfeisu uz plaukstdatora, viesmīļi vienmēr būs lietas kursā par to vai attiecīgais ēdiens ir vai nav pieejams, no kā tas sastāv, kāda ir tā uzturvērtība, varēs parādīt klientam kāds tas izskatīsies. Visa informācija par pasūtījumiem tiek uzkrāta programmā, balstoties uz šo informāciju programma piedāvās prognozes kādi ēdieni attiecīgajā dienā būs pieprasītākie, kādi produkti būtu papildus jāiegādājas un, protams, kāda ir prognozējamā ienākumu plūsma nākotnē.

 • Klientu kartes

  Piešķirot patstāvīgajiem klientiem klientu karti Jūs varēsiet paaugstināt klienta lojalitāti pret Jūsu uzņēmumu, kā arī ar minimāliem ieguldījumiem sniegt par sevi labu reklāmu.

 • Dažādu atlaižu izmantošana

  Var tikt izmantotas visdažādākā veida atlaides. Atlaides uz kādu noteiktu ēdienu, ēdienu komplektu, visu rēķinu, atlaižu kuponus, procentuālas un absolūtas atlaides.

 • Saikne ar xsPOS

  Programma piedāvā rēķinu informācijas automatizētu nosūtīšanu uz xsPOS sistēmu.

 • Plašs atskaišu bloks

  Programmā ir iekļauts plašs atskaišu bloks, kas ļaus būt lietas kursā par restorānā vai kafejnīcā notiekošo. Atskaites par realizēto, realizācijas prognozes, ienākumi pa viesmīļiem, ēdamzālēm, izmantotajām atlaidēm, produktiem ar notecējušu realizācijas termiņu un vēl daudz citas.

 • Integrācija ar grāmatvedības programmām

  Lai novērstu datu dublēšanu un to atkārtotu ievadīšanu piedāvājam integrāciju ar uzņēmuma izmantoto grāmatvedības sistēmu.